Ďáblové Praha, z.s.

Dnes je čtvrtek 28.03.2024

Reportáže

Sobotní střelby vyhrál Bartoloměj Kopec

V Centru Ďáblice se v sobotu 16. března sešlo patnáct střelců na střeleckých závodech pro děti. Střílelo se dvoukolově ze vzduchovek na terče.osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

Miloslav Fuček

19.03.2019

Reportáže

Přečteno: 2070

Komentářů: 0

Vítězem Vánoční střelecké soutěže se stal Dmytro Syzonenko

Vánoční střelecká soutěž byla tentokrát netradičně v neděli. Počet účastníků umožnilo, že se střílelo na tři kola a počítal se nejlepší výsledek. osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

16.12.2018

Reportáže

Přečteno: 2086

Velkou cenu Ďáblic RC modelů vyhrál Vítek Fronk

Vítězem Jarní Velké ceny Ďábly RC modelů aut na vysílačku se včera stal Kentán.osmrtnice livno umrli smrtovnice

15.04.2018

Reportáže

Přečteno: 1487

Závody RC modelů aut byly náborovou akcí

Celkem čtyři nové členy jsme získali do klubu Správňáci na dnešních závodech RC modelů aut pro děti.osmrtnice livno umrli smrtovnice

24.02.2018

Reportáže

Přečteno: 1502

Střelecké závody ovládl Pavel

Oč byla menší účast, o to víc si Pavel zastřílel. A stal se prvním členem klubu Správňáci, protože se chce našich akcí účasnit pravidelně.osmrtnice livno umrli smrtovnice

24.02.2018

Reportáže

Přečteno: 1477

Grand Prix Ďáblic – závody RC modelů aut na vysílačku

Za podpory internetového Magazínu eKamarád jsme v sobotu 16. 12. 2017 uspořádali závody RC modelů aut na vysílačku. livno umrli smrtovnice