Ďáblové Praha, z.s.

Dnes je úterý 16.07.2024


Zveme vás na sérii čtyř střeleckých závodů pro děti

Miloslav Fuček

2018-02-26

Pozvánky

Přečteno: 1524

Komentářů: 0


Pokoušíme se založit něco jako střelecký kroužek. Zatím jendou měsíčně, než najdeme někoho, kdo by se ujal pravidelného vedení takového kroužku a než bude dostatečně velká členská základna. osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci


Zveme vás na sérii čtyř střeleckých závodů, které se konají ve vybraná úterý od 15.00 do 17.30 hodin. Závody se konají v těchto termínech: 20. 3., 17. 4., 22. 5. a 5. 6. 2018. Startovné je 100,-- Kč za jeden závod (pro členy Správňáků 50,-- Kč). Na závody je potřeba si přihlásit na email prihlasky(zavináč)dablovepraha.cz nejpozději do půlnoci předcházející neděle.

 

Jednotlivé závody jsou o drobné ceny. Na každém závodě se evidují nastřílené výsledky z deseti ran na terč. Střílí se vzduchovkami pořadatelů, aby měli všichni stejné podmínky. V celé sérii budou vyhodnoceni tři nejlepší střelci dle nastřílených bodových hodnot, kteří obdrží po uzavření série 5. 6. 2018 medaile, diplomy a věcné ceny. Dále budou vyhodnoceni nejlepší střelci v kategorii mladší a nejmladší.

 

 

prodaja stanova pik


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Ďáblové Praha, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.