Ďáblové Praha, z.s.

Dnes je úterý 16.07.2024


Pozvánka na příměstský tábor zaměřený na stolní tenis

Miloslav Fuček

2018-02-05

Pozvánky

Přečteno: 1566

Komentářů: 0


Na letní prázdniny jsme připravili zatím jeden turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis. Během února možná ještě vyhlásíme druhý turnus na červenec.osmrtnice livno umrli smrtovnice


V termínu 20. až 24. 8. 2018 pořádá TTC Praha – klub stolního tenisu, z.s. ve spolupráci s Ďáblové Praha, z.s. příměstský tábor zaměřený na stolní tenis. Program začíná v 8.00 hodin vždy v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice. Po příchodu dětí začíná od 8.15 hodin devadesátiminutový trénink stolního tenisu, který vede trenér licence B.

 

Po dopoledním tréninku následuje nepingpongový program, kdy budeme chodit na různé výlety, např. do různých muzeí či na Petřín nebo na ďáblickou hvězdárnu. Současně bude oběd, který je v ceně tábora.

 

Odpolední trénink začíná v 15.30 hodin a trvá do 17 hodin, kdy příměstský tábor končí a děti odcházejí domů.

 

Cena turnusu je 2.500,-- Kč a obsahuje tréninky, vstupné do muzeí apod., oběd a jednu svačinu včetně základního pitného režimu. Děti si samy hradí jízdné MHD. Na obědy chodíme do restaurací, v ceně není pití, které si také děti hradí samy.

 

Pokud bude během února nebo nejpozději začátkem března znám termín výměny oken v sokolovně, vyhlásíme možná ještě jedne termín na červenec (pravděpodobně 23. až 27. 7. 2018).

 

Informace o táboru získáte u vedoucího tábora ing. Fučka na telefonu 603 451 965.

 

 

prodaja stanova pik

jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Ďáblové Praha, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.