Ďáblové Praha, z.s.

Dnes je pátek 05.03.2021


Klub Správňáci má prvních pět členů

Miloslav Fuček

2018-02-25

Informace

Přečteno: 932

Komentářů: 0


Klub Správňáci, který vyhlásil nábor před dvěma týdny, má už prvních pět členů.


Klub Správňáci získal na sobotních akcích pro veřejnost prvních pět členů. Ti budou nyní informováni emailem o všech akcích Ďáblů Praha, pod které Správňáci spadají. Ztaím při současné členské základně jsou všechny akce pro veřejnost, ale členové klubu mají padeátiprocentní slevu na startovném (max. 50,-- Kč) a zajištěnu informovanost emailem.

 

Jak se ukazuje, informovanost o akcích je problém. Počet účastníků se pohybuje od jednoho do šesti a každému se na akcí líbí. Ale např. účinnost posílání letáčků na základní školy je děsivá. Na 200 rozeslaných letáčků na dvacet základních škol (poštovné činí 400,-- Kč před zdražením) je bilance jeden účastník. Další účastník zpravidla chodí na základě informace v Ďáblickém zpravodaji a nebo si informaci najde jinde na internetu.

 

Nově vznikající klub Správňáci by tedy měl tento problém řešit. Členství v něm se vám zaplatí už při účasti na jedné akci za rok, při účasti na dvou a více akcích už ušetříte. Máte-li o členství zájem, napište na email prihlaska(zavináč)dablovepraha.cz a pošleme vám přihlášku.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Ďáblové Praha, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.